Zdědili jste po rodičích či prarodičích větší objem majetku, například domy a byty v Praze či nějaké stavební pozemky a máte možnost je snadno prodat? Pak bychom vám rádi navrhli, abyste si svou další investici rozmysleli a uvažovali s ohledem na své zdraví. Nemáme tím na mysli zrovna nákup či vybudování sanatoria pro léčbu respiračních onemocnění, ale jiného sanatoria – skromnějšího, zato účinného – domu v Chorvatsku.

Chorvatsko Split

Moře – že je pohled na mořské laguny, zátoky, atoly a příboj úchvatný, to ví kde kdo, ale uvědomte si, že je to také obrovská porce záporně nabitých iontů, které organismus potřebuje pro regeneraci. Navíc je tu úplně jiný vzduch, než v Praze a v dalších velkých městech. Lidé nejezdí k moři jen kvůli koupání, ale i samotnému ovzduší a prostředí. A máte-li v Chorvatsku vlastní nemovitost, nemusíte už nikam jezdit, ale prostě tu jen jste.

moře v Chorvatsku

Mírné zimy – kdo není vysloveně milovník lyžování a sáňkování, a netouží po přívalech sněhu, které ovšem ve městech, a zvláště v Praze, bývají spíše výjimečné, může mu prodej nemovitostí v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ vyhovovat mnohem víc, protože zima je tu mírná, a i v zimě jsou příjemné procházky podél mořského pobřeží, nebo výlety na lodích za slunečného počasí. I vnitrozemí je tu v zimě krásné a hlavně tu bývá více Slunce.

Středomořská strava – naše staročeská kuchyně je sice chutná, ale rozhodně není tak zdravá, jako ta středomořská. Lidé tu konzumují více olivového oleje, ovoce a zeleniny v čerstvé podobě, a zařadíte-li k tomu celozrnné obiloviny a luštěniny a také ořechy, získáte komplexní podobu veganského jídelníčku, který bude vašemu zdraví maximálně prospívat.

Ráj pro děti – nenechávejte vaše ratolesti napospas digitalizaci, mobilům a sociálním sítím. Dopřejte jim více pohybu venku, více Slunce a vitamínu D, více tělesného cvičení, projížděk na kole a koupání v moři. V Chorvatsku je prostředí pro venkovní pohyb naprosto ideální.