Budete se stěhovat a už teď přemýšlíte jak to všechno zvládnete?
Stěhování je poměrně složitá věc, protože se musí předem všechno naplánovat. Je nutné si připravit nové bydlení tak aby vám nic nepřekáželo a abyste mohli stěhovat jednotlivý nábytek i krabice s věcmi. Sbalit všechno a všechny je poměrně na dlouho, a stěhování často zabere několik dní. Pokud jste na to sami tak vás čeká několikadenní práce a shon. Každý se chce přestěhovat co nejrychleji, a proto je potřeba nechat si pomoct od rodiny a přátel. A pokud nikoho takového nemáte, je dobré zvážit najmutí stěhovací firmy, která se o všechno postará.

montáž nábytku

I když se nebudete stěhovat a potřebujete nový nábytek, čeká vás výnos nového nábytku až do bytu. Většina obchodů nabízí možnost výnosu až za dveře, ale musíte počítat s tím, že zaplatíte za výnos každého kusu zvlášť. Pokud bydlíte v sedmém patře bez výtahu, asi vám nic jiného nezbude. Jestli nemáte možnost nanosit si těžké neforemné krabice až domů, zavolejte třeba nám. Za dobré ceny nejen stěhujeme, ale provádíme i montáž nábytku v Praze.

muž montuje

Smontovat nábytek není jen tak
Dnes už se většinou neprodává klasický masivní nábytek, který nejde rozložit. V běžných obchodech dnes koupíte jen nábytek v krabicích, který si musíte doma sami sestavit. To může být problém, protože často jde o spoustu dílů, které je někdy problém identifikovat, natož je dát dohromady. A když vám k tomu někde zmizí návod, je problém na světě. My si poradíme s jakýkoliv nábytkem, který potřebujete dát dohromady.

Sestavíme vám šatní skříně, komody, koupelnový nábytek i postele. Jestli nemáte čas sestavovat jednotlivé kousky, obraťte se na nás. Dokážeme vám pomoct rychle a za dobré ceny. Nemusíte se s nábytkem ani tahat ani trápit s montáží, ne každý si s tím poradí. Jsme tu pro vás – s nábytkem si poradíme.