Každý určitě má rád své narozeniny a každý si vždycky představoval mít nějakou tu svou oslavu. Myslím si, že každý člověk rozhodně si oslavu dělá. Protože když jsou narozeniny, tak opravdu je to slavit. Vždycky je dobré si rozmyslet, co budete dělat, jak to chcete. Kolik lidí chcete mít na oslavě, protože to je vždycky velice důležité, abyste věděli, kolik máte nakoupit jídla, pití, různých sladkostí, chipsů a všechno prostě záleží na tom, jak se vy sami rozhodnete, protože je to jenom vaše oslava a vy budete tu oslavu dělat, nebo vám pomůže někdo příbuzný, někdo z rodiny. Takže vždycky je opravdu dobré si popřemýšlet hlavně, kolik lidí tam bude, protože to je pro oslavu narozenin to nejdůležitější, potom už je potřeba dořešit takové ty detaily.

List

Co všechno tam prostě budete chtít. Důležité je hlavně, aby se lidé nenudili, tak je potřeba udělat pořádnou zábavu na oslavu narozenin, takže určitě víte, o čem mluvím. Protože aby to byla pořádná jízda, tak proto musíte něco udělat. Rozhodně je potřeba takovou zábavu na vaší oslavě pořádně rozjet, takže rozhodně na oslavě nesmí chybět chlebíčky, jednohubky, protože ty mají lidé opravdu rádi a myslím si, že na žádné oslavě by prostě neměly chybět. A potom už byste všechno nechali udělat podle sebe, samozřejmě můžete si na svoji oslavu pozvat i nějakou kapelu, která vám bude hrát, protože když budete mít více lidí na svojí oslavě, tak si můžete uspořádat i takový taneční parket, kde vám bude hrát kapela a vy budete tančit.

Hostina

Já si myslím, že to je vůbec to nejlepší, co byste udělali, protože tím tu zábavu svých narozenin mnohem víc rozjedete a bude to opravdu úžasné, ale samozřejmě je to všechno na vás, jak se vám, co líbí, protože každý má chuť mít oslavu podle sebe. Takže všechno je na vás. Hlavně nic nepodceňujte, protože na svoji oslavu narozenin se musíte pořádně připravit a pořádně se hlavně na ní vyspat, protože když budete vyspaní, tak se vám bude na oslavě mnohem víc dařit a bude všechno fungovat.