Věděli jste o tom, že vy si klidně můžete vzít také americkou hypotéku bez registru? Pokud o tomhle vůbec nevíte, tak klidně v každé bance se dozvíte více informací o tom, jak získat hypotéku anebo co to znamená americká hypotéka bez registru. Také si ještě vzpomínám na svého bratra a jeho přítelkyni, jak oni stále dokola opakovali, že by si také chtěli už pořídit vlastní bydlení. Oni už šest anebo už sedm let bydleli v nájmu, kde platili opravdu vysoký nájem. A když jsem jim řekla, že vy vlastně mohli splácet hypotéku, ještě levněji, než platí nájem, tak oni začali o tom přemýšlet.

Jak peníze na bydlení jsou nutné.

Protože mi řekli, že vlastně, když si vezmou hypotéku, tak už si propočítali, že ušetří až dva a půl tisíce korun měsíčně. A to, když by spláceli pouze jenom hypotéku. Podle mého názoru tohle je opravdu výhodné. A tak jsem bratrovi a jeho přítelkyni řekla, že by nebylo od věci, kdyby třeba šli do banky a zeptali se tam na americkou hypotéku bez registru. Mnoho lidí si myslí, že americká hypotéka bez registru může být opravdu nekvalitní. Ale také si bohužel lidé myslí, že to může být podvod. Jenomže mi opravdu dáte za pravdu, protože já sama už mám americkou hypotéku bez registru ověřenou, a to už dvakrát, protože moje teta a dokonce také ještě jedna moje sousedka už americkou hypotéku bez registru mají.

Umíte ušetřit peníze?

A obě dvě mi říkají, že jsou maximálně spokojené, protože americká hypotéka bez registru má opravdu mnoho výhod. Také se dozvíte, že americká hypotéka bez registru se vám určitě vyplatí, protože má mnoho výhod. Já sama jsem se dozvěděla, že právě s americkou hypotékou bez registru se také můžete takhle snadno dohodnout s bankou, že si také můžete dohodnout nějaké nižší splátky. A řekněte mi, kdo by nechtěl nízké splátky? Pokud toužíte po vlastním domě nebo bytě, tak samozřejmě můžete si vybrat jakoukoliv hypotéku. Ale já sama za sebe doporučuji právě americkou hypotéku bez registru, která je opravdu výhodná.