Každý z nás doma běžně provádí úklid. Není to oblíbená činnost pro většinu z nás, i když se najdou výjimky, kteří úklid přímo milují a tak děláme úklid jako povinnost, která zbaví naši domácnost prachu a jednou za čas uděláme velký úklid, to když se blíží Vánoce, Velikonoce nebo návštěva tchýně. Ale nejen naše domácnost potřebuje uklidit. I naše pracoviště, ať je to obchodní dům, kancelář nebo výrobní hala, tam všude musí probíhat pravidelný úklid. Ve výrobních halách je důvod k úklidu i bezpečnost pracovníků, ale třeba v kancelářích, tam jde i o prestiž. Máte ve firmě reprezentativní prostory? Nejen salónek, kde probíhají vaše obchodní jednání, ale třeba i místnosti, kde předvádíte své výrobky?

úklid

Takovou menší výstavní síň, kde máte vystavené své nejlepší kousky, možná i trofeje z výstav a soutěží, proč se jimi nechlubit, když zvednou vaši prestiž v očích zákazníka? V takových reprezentativních prostorách musí být vše naleštěné a přichystané i na nečekanou návštěvu. A kdo takový dokonalý úklid zajistí?

úklid

No jedině profesionální úklidová firma, jako je třeba Modrý žralok, která nabízí úklid kanceláří Praha 1, a nejen tam. Uklizená kancelář, to není záležitost toho, kdo v kanceláři pracuje, ten si samozřejmě udržuje jen pořádek na svém vlastním stole, ale prach na skříňkách, policích, vyluxovaný koberec či vytřená podlaha, to je práce pro uklízečku nebo přímo pro úklidovou firmu. Ke kancelářím většinou přísluší i sociální zařízení a kuchyňka a tam je také bezpodmínečně nutný úklid, když se v ní střída spousta lidí. Je potřeba dbát i na hygienickou čistotu. Máte firmu a dbáte o kvalitu pracovního prostředí pro své zaměstnance? Tak to nesmíte zapomínat na úklid jejich pracovišť a od úklidové firmy vyžadovat stoprocentní spolehlivost. Uklizená kancelář = spokojený zaměstnanec = kvalitně odvedená práce.