Častokrát se rozhodnete něco zakoupit a poté se více, než na kvalitu zaměříte na cenovou relaci. Je pravdou, že v některých případech a u některých produktů se skutečně tento způsob vyplatí. Nicméně jsou investice, které by se tímto směrem ubírat rozhodně neměly, a zvláště to platí na takové produkty, od kterých se očekává, že budou sloužit dlouhou řadu let. Do tohoto výčtu patří například skleníky. I v tomto případě se můžete soustředit na cenu, ale otázkou je, zdali místo radosti a očekávání se nedostaví zklamání. Než budete investovat do skleníku, určitě si vše dostatečně promyslete a nezaměřujte se pouze na cenovou relaci.

skleník malý

Je skutečně cena tak důležitá?

V tomto případě rozhodně ne, daleko důležitější je samotný materiál, z kterého bude skleník vyrobený. Dále také rozhodující bude i kvalita samotné výroby, tudíž pevná konstrukce a další komponenty. Levnější cena skleníku může znamenat, že se jedná o levnější materiál, který nemusí obstát ani první větrnou smršť. Také o ceně skleníku může rozhodnout to, co všechno máte v objednávce. Někdy se může jednat o pouhou konstrukci bez výplní nebo zase si budete muset zakoupit ještě kotvící a spojovací materiál, bez kterého by se to neobešlo. Dále zde nemusí být těsnící guma, kterou budete rozhodně potřebovat. Pokud tam bude cokoliv chybět, tak i cena může být levnější, ovšem poté to nemusí být rozhodně výhodnější.

polykarbonátový skleník

Jistota je jistota

Pokud si chcete zakoupit kompletní skleník a nemít s ním již žádné starosti s dokupováním, tak se určitě můžete obrátit na nás, jako českého výhradního výrobce skleníků. Dodáváme skleníky na míru a se všemi dostupnými komponenty a certifikací. Získáte i návod na montáž, ale samozřejmě pokud byste chtěli, tak vám za příplatek celý skleník smontujeme a vy si můžete v klidu naplánovat, co začnete první pěstovat. Rovněž se na nás můžete obrátit o pomoc při výběru nebo si nechat poradit jaký bude nejlepší skleník do vaší lokality a regionu.