Také toužíte po vlastním bydlení a chtěli byste bydlet v nájmu anebo třeba využít služeb nějaké banky, kde by se třeba získali hypotéku? Takzvaný hypoteční úvěr? Samozřejmě je možný, můžete mít normálně hypotéku jako asi každý člověk. Tak ale hlavně samozřejmě záleží na tom, jestli vy třeba už nejste zadlužení nebo nemáte insolvenci a podobně, nebo třeba jestli toho hodně nesplácíte? Tady hraje opravdu mnoho faktorů, jestli vám potom dají někdy v životě hypotéku anebo nedají. Také vám chci ještě říct, že nejraději hypotéku banky dávají těm lidem, kteří jsou většinou sezdaní anebo je třeba více lidí na splácení hypotéky. To znamená, že když jeden člověk bohužel ze splácení vypadne, tak je tady potom ještě pojistka, že druhý člověk také bude splácet hypotéku.

Bez peněz bydlet nejde.

Například existuje také skvělá a výhodná americká hypotéka bez registru. Proč zmiňuji zrovna americkou hypotéku bez registru? Protože ji mám osvědčenou, tedy já jsem jí ještě neměla, ale chystám se na ní, protože americkou hypotéku bez registru měla moje sestra, kterou už dávno splatila. Říkala, že lepší hypotéku si opravdu vybrat nemohla. Když potom na počítači hledala, jaká hypotéka pro ni bude prý nejlepší, tak všichni jí psali a doporučovali, aby rozhodně neváhala a vyzkoušela americkou hypotéku.

Hypotéka se může vyplatit.

Takovou hypotéku, která je samozřejmě bez registru. Tuto americkou hypotéku bez registru má nyní i můj bratr, už ji splácí deset let a sám říká, že s ní opravdu maximálně spokojený. Prý je rád, že se také nechal ukecat do hypotéky, protože on je takový typ člověka, který by rozhodně nechtěl bydlet v nájmu. U něj rozhodně prý nájem nepřipadá v úvahu a já jsem tak trošku z půlky po něm, protože mě také nebaví platit nájem, nebaví mě platit za něco, co potom nebude vůbec nikdy moje. Platit jenom za to, že tam budu bydlet. Tohle by se mi absolutně nelíbilo, takže jsem ráda, že v budoucnu určitě také na mě přijde řada, kdy také budu mít schválený nějaký hypoteční úvěr.