Nenaplňuje a nebaví vás vaše práce? Pokud je to práce, kterou vykonáváte s naprostou nechutí a odporem, je to špatně. Práce by měla být koníčkem, který by měl dotyčného naplňovat a dodávat mu jistou seberealizaci sebe samého. Já jsem třeba zkoušela plno druhů prací – od prací na vinohradě, v DMku, kde jsem rozdávala zdarma vzorníky papírových vlhčených ubrousků (byla to mimochodem velká sranda), až po práce z domova na homeoffice. A musím teda říct, že pokud by mě práce alespoň maličko nenaplňovala, nejspíše bych ji nevykonávala. Občas jsem přemýšlela nad tím, jaké by to asi bylo, mít svůj vlastní dámský second hand online.

nakupy

Je sice pravda, že je to manuální práce, někdy je potřeba i zabalit zboží do různých balíčků pro zákazníky, ale i tak. Představa to může být velmi lákavá. Mít svůj vlastní byznys s podřízenými, řídit si svůj vlastní byznys, být svým vlastním šéfem a pracovat si od kolika hodin do kolika hodin chcete. No není to skvělý nápad? Mně to přijde skvělé. Podstatně lepší, než kdybyste měli pracovat od nevidím do nevidím a práce vás nebavila. Jednou jsem měla sen o tom, že mám svůj vlastní butik.

nakupy

A jenom když si na něj vzpomenu, okamžitě se mi rozzáří oči. V tom snu jsem se totiž viděla hodně šťastná. Co když je ten sen realitou? Co když jednou budu mít svůj vlastní butik a do toho se živit psaním? Nikdo neví. Každý má osud ve svých rukou. Pokud máte ale nějaké přání a hodně si ho přejete a vroucně po něm toužíte, nevzdávejte se ho. Musíte to udělat přesně naopak. Jít tou jinou a těžší cestou a udělat všechno proto, abyste svého snu dosáhli. Pak budete nejen vnitřně naplnění, ale budete se i seberealizovat. Posune vás to zase někam dál a to je život. Posouvat se pořád někam dál a dělat neustále pokroky, které nás vedou k dalším levelům a cílům. Tak to zkuste taky.