Říká vám něco jméno Kari Traaová? Narodila se na konci ledna roku 1974 v Norsku a svůj život zasvětila akrobatickému lyžování. V letech 1998, 2002 a 2006 vybojovala bronz, zlato a stříbro na zimních olympijských hrách a stala se jednou z nejúspěšnějších norských olympijských šampionek. Shodou okolností se jedná o velmi půvabnou krásku, jejíž jméno si zapamatovalo mnoho sportovních fanoušků z celého světa. Kari Traaová, zkráceně Kari Traa https://www.c-store.cz/kari-traa-c133-0-1-htm, se kromě sportovní kariéry věnovala a dosud věnuje i odívání. Pod svým jménem nabízí překrásné modely dámského oblečení, které nejen, že podtrhují přirozený ženský půvab, ale jsou velice šikovné pro mnoho sportovních aktivit.

krajina v Norsku

Máte-li smysl pro krásu, harmonii a praktičnost zároveň, a milujete svou přítelkyni natolik, že byste ji rád udělal radost pod vánočním stromkem, věnujte jí některý z modelů nabízené kolekce sportovního oblečení na Internetu. Zaujmout by vás mohlo prakticky cokoli – šortky, tílka, trička, sukně i šaty a pro zimní období zejména spodky, kalhoty a bundy. Veškeré oblečení se již na první pohled vymyká běžným zvyklostem sportovních designérů, zde se věnuje značná pozornost vyjádření radosti ze života prostřednictvím působivých vzorů a kombinací barev, mezi nimiž nechybí zajímavé ornamenty a květinové motivy.

sjezdové lyžování

Co by vás mohlo zajímat je i to, že Kari Traaová oslovila některé špičkové oděvní designérky, které svému řemeslu dokonale rozumí, aby společně navrhovaly veškeré modely určené pro ženskou populaci. Máte tedy možnost vyzkoušet na sobě to, co oděvní experti navrhují nejen sami pro sebe, ale i pro další zástupkyně něžného pohlaví, co se rády věnují sportovnímu životnímu stylu v podobě rekreační i profesionální. Ať už zvolíte jako dárek k Vánocům cokoli, vybírejte srdcem a citem a volte takovou barvu oblečení, aby přinesla radost a uspokojení nejen v pohybu, ale i v klidovém, odpočinkovém režimu doma, v přírodě i ve městě.