Rodinná firma Gluc PBS s.r.o. se může pyšnit skvělým servisem, vstřícným jednáním a kvalitními bazény a příslušenstvím, které má ve své nabídce. Firma má spokojené klienty, o které se stará. Vámi objednaný bazén má krátké dodání a můžete si nechat od zaměstnanců firmy bazén krásně připojit a zabudovat. U bazénů od firmy Gluc PBS s.r.o. dostanete nejen záruční dobu, ale máte od této firmy i pozáruční dobu. Všechny bazény, které firma nabízí, jsou bazény do země. Nejedná se tedy o povrchové bazény, které by stály jen například na trávníku ve vaší zahradě. A zcela je už jasné, že plastové bazény do země jsou mnohem lepší! Bazénové sety, přelivové bazény, oválné bazény, vířivý bazén, obdélníkové bazény. Bazény různých rozměrů, bazény více barev a barevných variací.

bazén

Například si můžete vybrat z těchto barev: modrá, bílá, béžová a zároveň i kombinací těchto barev. Bílá-modrá-béžová, bílá-modrá, bílá – béžová, béžová modrá… Ohledně vody v bazénu můžete mít nejen klasickou “sladkou” vodu, ale máte možnost mít v bazénu slanou vodu. Jako byste měli právě malé moře přímo na zahradě, jen pár kroků od vašeho domu, není to super? Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí širokou škálu nejrůznějších příslušenství: schody, osvětlení, žebříky do bazénu, filtry, bazénové vysavače, bezchlórovou úpravu vody, příslušenství pro slanou vodu bazénu, zastřešení bazénu, možnosti zazimování bazénu.

pohoda u bazénu

Super jsou bazénové sety. Jedná se o bazén se schody a dalším příslušenstvím. Takže celkově vám bazén a vše kolem díky bazénovému setu vyjde mnohem levněji! Ačkoli firma Gluc PBS s.r.o. nabízí hodně možností rozměrů bazénů, pokud si nevyberete http://www.vcd.cz/predplatne jednu z velikostí a rádi byste jiné rozměry, firma  Gluc PBS s.r.o. vám rozhodně vyjde vstříc a ochotně vyrobí bazén pro vás tak zvaně na klíč. Doprava zdarma a další výhody. Tak co? Těšíte se na svůj bazén?