Mít telefon s nakousnutým jablkem je dnes spíše už otázkou prestiže. Telefony Apple vyrábí opravdu kvalitní, a také si za ně nechává pořádně zaplatit. Je tak běžné že za jablečný telefon dáme i 50 tisíc korun. Záleží vždy na konfiguraci. Vybírat si můžete z více velikostí displeje, barev zadního krytu i vnitřní paměti. Nejlevnější modely se prodávají okolo 30 tisíc korun a každý rok vychází nový modelová řada. Nejnovější je v současné době model 15, ale i dnes jsou lidé, kteří používají iPhony staré i 6 a více let. Důvod je jednoduchý – co nejvíce potřebují funguje stále, a nemají tak důvod utrácet spoustu peněz za nový telefon.

iphone kabel

Dříve jsme v krabičkách u telefonů běžně nacházeli nabíječky a obyčejná drátová sluchátka. Vzhledem k nárůstu odpadu ale Apple přistoupil ke kroku, kdy z krabiček zmizelo příslušenství, a teď už nezůstaly ani ty nabíječky. Vedení firmy to vysvětluje tím, že většina majitelů iPhonů jsou lidé, kteří už předtím vlastnili jiný model, takže mají nabíječku ze staršího telefonu.

Starší typ nabíječek byl poměrně problémový, protože se často lámaly koncovky. Ruku na srdce – většina lidí si to způsobila sama tím, že nabíjený telefon používali zastrčený v nabíječce, a když byla zásuvka daleko, prostě si ji ohnuli tak, aby na telefon dosáhli. Telefon který je v nabíječce se ani používat nemá. Z tohoto důvodu rostla poptávka po nabíječkách a kabelech k počítači.

červený iphone

Máte stejný problém?
Pokud máte starší telefon který ještě nepodporuje bezdrátové nabíjení, stále potřebujete nabíječku klasickou. U nás najdete kabely a nabíječky pro iPhone 6 Plus Ipouzdro.cz
, který je stále velice rozšířený. Jestli ho máte a chcete si ho zatím ještě nechat, vyberte si z široké nabídky příslušenství, které k němu máme k dispozici. Naše nabídka je velice široká a kromě základního příslušenství u nás najdete i kryty a obaly.