Je opravdu hodně materiálů, že mnoho lidí by se v tom třeba ani nemuselo vyznat. To u nás, kdyby moje babička nebyla profesionální švadlena, tak bych ani některé druhy látek neznala. Já si také vzpomínám, když jsme ještě na základní škole měli pracovní činnosti. Já si myslím, že na přelomu tisíciletí už tohle úplně vymizelo. A na základní škole vůbec nebyly žádné pracovní činnosti. Tam jsme vyšívali tak, jak jsme potřebovali. Do školy jsme museli nosit různé materiály a látky, třeba klidně i sušené květiny nebo jiné látky. A protože my jsme neměli moc peněz, tak maminka nám vždycky dávala látky, třeba ze starého oblečení, takže jsme třeba nosili takové materiály, jako byl starý ručník nebo plenkovina.

Šusťákovina může být i voděodolná.

A také šusťákovina. Měli jsme doma opravdu hodně šusťákových bund. Takže vždycky, když už byly staré a roztrhané věci, tak nám maminka z toho udělala něco, abychom to mohli mít ve škole. Metráž šusťákoviny Prima-obchod,cz je cenově dostupná. Seženete ji například na webovém stránce prima-obchod.cz. Pokud také sháníte ale i jiné látky než jenom metráž šusťákoviny, tak samozřejmě na tomto e-shopu je také najdete. Najdete tady třeba například bavlnu, plenkovinu, satén, samet a podobně. Řeknu vám, že mě šití a vyšívání opravdu hodně baví. Dříve jsem také chtěla profesionálně šít.

Šusťákovina je kvalitní materiál pro všechno.

Ale bohužel mám špatný zrak, takže se mi tohle bohužel nevydařilo. I když jsem dva roky chodila na uměleckou školu, tak jsem potom přešla, protože mi tam jednoduše nešly dva důležité předměty. Byla jsem z toho opravdu hodně zklamaná, tak jsem si udělala alespoň hotelovou školu a víte, jak to nakonec celé dopadlo? Docela dobře. Našla jsem si práci v jedné místní textilce a přijde mi, že tam se dozvídám více věcí než tehdy na umělecké škole, takže pokud i vy chcete se pustit do vašeho podnikání a dělat umění anebo švadlenu, tak prosím. Jenom to hlavně nevzdávejte.