Spousta výrobců oblečení nabízí i kousky, které mohou vašeho partnera pořádně rozpálit už pouhým pohledem na vás. Jestli i vy máte takový kousek ve skříni, možná si říkáte že byste ho s ním ráda potěšila někde na rande. Jenže je tu problém – stydíte se v tom vyzývavém kousku jít ven, protože moc dobře víte, že se pod něj nedá vzít podprsenka a vám budou vidět bradavky. A to nechcete, protože vám vadí když se na vás lidé dívají. Je to normální, podobný problém má mnoho žen.

sexy šaty

Podprsenka se pod spoustu oblečení prostě nosit nedá. Když je vidět, celý dojem z jinak povedeného outfitu je pryč. Jestli chcete potěšit oko svého partnera, rozhodně budete muset nechat podprsenku doma. Některé ženy jsou rády když v létě mohou nechat podprsenku doma a jít ven jen v tričku, protože když se žena zpotí, kostice z podprsenky mohou podřít kůži, a vzniku bolestivé opruzeniny, takže nějaký čas tu podprsenku stejně budete muset nechat doma. Jestli se stydíte za to že jste žena a máte prsa s bradavkami, můžete je skrýt před světem a přesto chodit bez podprsenky, kterou má navíc tolik žen ve špatné velikosti. V tomto případě podprsenka spíše škodí.

sexy žena

Můžete si pořídit nálepky na prsa, které skryjí bradavky bez zvědavci, a nebudete se muset cítit špatně. Nálepky využijete po celý rok. Nosit je můžete v létě pod tričko když jsou velká horka, a stejně tak je využijete během plesové sezony, když si budete chtít nějaké šaty s průhledným živůtkem. I takové šaty mohou být elegantní, ale podprsenku si pod ně tak jako tak vzít nemůžete. Raději si kupte nálepky, které prsa skryjí a nebude nic vidět. Jestli se bez podprsenky neobejdete, můžete vyzkoušet neviditelnou podprsenku ze silikonu, která není vidět a skvěle sama drží i bez ramínek. Zamilujete si ji, protože na ňadrech drží sama a prsa krásně podrží tak jako ta normální.