Je opravdu hodně pravítek, které můžete využívat. Ovšem ale já bych se chtěla nyní věnovat jiným pravidlům a dalším měřícím věcem, než třeba jsou takové pravítka, které využívají děti na základní anebo na střední škole. Já sama jsem byla překvapená, když jednoho dne mě partner poslal do naší garáže, abych mu prý donesla sinusové pravítko. A tak chvíli jsem přemýšlela a já sama jsem si myslela, že prý tohle bude klasické pravítko, jako třeba úhelník nebo trojúhelník. Anebo takové to zaoblené pravítko. Když jsem potom přišla z garáže a řekla jsem partnerovi, že jsem žádné sinusové pravítko v garáži nenašla, tak se partner smál, protože partner mi řekl, že to je opravdu veliké a že to nejde jenom tak lehce přehlédnout, jenomže potom si partner řekl, že vlastně asi to je proto, že vůbec nevím, jak vypadá sinusové pravítko.

Práce člověka šlechtí.

Proto mi partner ukázal webové stránky i-nastroje.cz, kde jsem se dozvěděla více informací o tom, co je to sinusové pravítko anebo na co se na hodí. Byla jsem docela překvapená. Vůbec jsem netušila, na co se takové sinusové pravítko hodí. Je to opravdu na přesné měření. A pokud vy chcete mít také něco přesně změřené a nemáte takový ten rytmus oka, že byste něco změřili od oka, tak samozřejmě sinusové pravítko bude pro vás naprosto ideální.

Měřte vždycky pečlivě.

A tohle se používá také v zaměstnání, protože můj partner také pracoval kdysi v železářství a také tam sinusová pravítka prodávali. Já si myslím, že to není opravdu na škodu, protože mnoho lidí také ještě pracuje v takovém zaměstnání, kde potřebuje různé nářadí a další věci, které usnadňují práci, a to včetně také kladívek anebo kvalitních sinusových pravítek. Já sama jsem si řekla, že kdybych byla muž, tak bych určitě také chtěla mít všechno nářadí doma v garáži pro případ nouze. Protože nouze může nastat opravdu kdykoliv, takže jsem si řekla, že sinusové pravítko také u nás doma nesmí chybět a jsem ráda, že i partner na tohle myslí.