Cena elektřiny je za poslední roky na svém maximu. Její cena se zvýšila nejen u nás, ale i v okolních státech. Nicméně zatímco v okolí cena pozvolna klesá, u nás platíme stále tisíce zbytečně navíc. Dlouhodobě vysoké ceny elektřiny dohnaly už tisíce domácností k tomu, aby si nechali na střechu nainstalovat fotovoltaiku. Solární panely jsou skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí platit méně za účty za elektřinu. Jak to funguje?

montáž panelů

Hybridní solární elektrárny jsou skvělým způsobem, který vám umožní odebírat méně elektřiny od dodavatele, čímž opravdu ušetříte. Stačí se rozhodnout a kontaktovat nás, protože patříme mezi špičku v oboru. Ročně namontujeme tisíce panelů, které začínají ihned produkovat elektřinu. Ideální je mít fotovoltaiku s bateriemi, do kterých si ji můžete uložit a využít ji třeba za měsíc nebo až v létě, když jsou bouřky a často vypadává proud.

Pro koho jsou vhodné?

Solární panely jsou vhodné nejen pro jednotlivé domácnosti v rodinných domech, ale dají se nainstalovat i na střechu bytového domu. Vhodné jsou i pro firmy, protože se dají namontovat klidně i na zem. Záleží kam byste je chtěli umístit, a kolik elektřiny si chcete vyrobit. Podle tohoto požadavku se odvíjí i počet panelů, které budou potřeba.

panely na střeše

Pro každého vytvoříme individuální řešení a nabídku, podle které se můžete rozhodnout, zda si soláry necháte nainstalovat. Měl by to vždycky dělat odborník, protože jde většinou o práce ve výškách, a navíc s elektřinou. Při výběru firmy ale dbejte na to, abyste si vybrali správnou a kvalitní firmu, která vám opravdu dodá kvalitní panely.

Bonus navíc: je všeobecně známé, že cena za panely není nejnižší. Pro mnoho lidí je to příliš mnoho peněz, ale věděli jste, že na pořízení fotovoltaiky na váš dům můžete čerpat dotace? Díky nim nakonec zaplatíte daleko méně. Zeptejte se nás.