V dnešní moderní době můžete mít ve svých domovech krásné kousky vestavěných skříní, které vám vyplní nevyužitý prostor až ke stropu. Sice do horních polic nedosáhnete ze země, ale můžete do nich uložit věci, které běžně nepoužíváte a tak uskladnit věci, které by leželi jinde. Jsou to velcí pomocníci. Ovšem zaplatíte za ně podstatně více, než za kusový nábytek, který koupíte v každém obchodě s nábytkem. Většinou se nechávají dělat krásné a moderní skříně do ložnice, kde je kromě postele nevyužitý prostor a hodí se právě na skříně, které zde nebudou zavazet a vy tak získáte prostor na oblečení, když nemáte udělaný šatník, kde byste své věci uložili.

vestavěné skříně

Co si budeme, ten kdo má doma šatník má velkou výhodu, ale obyčejné byty, na šatníky opravdu nemají prostor a nemohou je mít. Většinou se šatníky dělají jen v domech a to na přání majitele. Jinak nejsou součástí každého domu. Lidé, kteří tak žijí v domečku, mají výhodu. Pro ty co žijí jen v bytech, jsou tu právě takové možnosti jako vestavěné skříně. Ovšem musíte si dobře promyslet, kam je umístíte, abyste po čase nechtěli místnosti proházet a nedošli jste k závratné chybě, že to nebude možné, právě kvůli vestavěným skříním.

vestavěné skříně

V ložnici jsou krásně schované, ale když byste jednou z této místnosti chtěli mít dětský pokojík, díky skříním místnost podstatně zmenšíte. Proto dobře promyslete, kam se hodí. Nebo si nechte udělat jen menší skříňky do chodby, kde budou vhodné na bundy, boty a další potřebné věci. Nemusíte je mít ani od zemně stačí je umístit ke stropu. Sice si tak opticky zmenšíte prostor, ale vytvoříte úložné místo, které by jinak bylo nevyužito. Vestavěné skříně můžete mít vlastně všude, kde je potřebujete. Jak poličky u stropu, tak velké masivní skříně přes celou dlouhou zeď. Je to jen na vás co si vymyslíte a necháte udělat.