Domy typu bungalovu se těší velké oblibě z několika důvodů, pojďme si je tu společně připomenout.

Ekvivalent městského bytu – kdo bydlí v městském bytě, využívá známé výhody, která zaručuje, že veškeré vnitřní prostory jsou přístupné na jednom patře – na jedné ploše. Máte to z koupelny do kuchyně jen pár kroků, do obýváku stačí z ložnice ujít tři metr po rovině, takže se příliš nenadřete při pohybu mezi místnostmi. To se hodí zejména ve chvíli, kdy jste unavení z práce, po cvičení v posilovně, anebo v případě onemocnění, kdy většinu času trávíte na lůžku. Žádné chození po schodech, máte tu zajištěn maximální pohodlí. Totéž se týká domu typu bungalovu 5kk do L.

ložnice v bungalovu

Dům do L – domy do L, a zvláště ty přízemní bungalovy, poskytují možnost ve výřezu v písmenu L vystavět krytou venkovní terasu nebo pergolu. Zvýší se tím jednak vizuální atraktivita objektu, a pak tu máte přímo u domu hezké posezení s výhledem do přírody. A pokud si dům postavíte na místě se zajímavým výhledem, nebude to mít chybu.

interiér domu

Atraktivní vzhled objektu – bungalovy patří k nejkrásnějším obytným stavbám, které známe. Je to dáno jejich tvarem a zejména valbovou střechou na nízkých obvodových zdech. Právě proto se tyto objekty často staví v přímořských letoviscích pro rekreační účely, lidé jsou tu maximálně spokojení, protože mají k dispozici veškerý komfort a dům se jim líbí i vzhledově. Lépe tu vynikne kontrast mezi červenou střešní krytinou a bílou fasádou či zelenou travnatou plochou před domem a modrou plochou zahradního bazénu.

Bungalovy nestíní sluneční záření – v bungalovech budete mít stále Slunce nad hlavou, tedy lépe řečeno na zahradě u domu, protože nízká stavba neblokuje přístup slunečních paprsků do vaší blízkosti. Proto jsou zahrady u bungalovů https://www.super.cz/539911-naladte-se-na-vanocni-svatky-s-lucii-bilou-v-novem-klipu-se-promenila-v-prvorepublikovou-hvezdu.html prosluněné, a lze tu pak pěstovat, na co si vzpomenete, od rajčat k paprikám až po meruňky, které vyžadují mnoho denního světla a přímého Slunce.