Vždycky jsem si říkala, že by mě bavilo prodávat v obchodě. I když mám střední ekonomickou školu, tak mě to nikdy netáhlo, abych třeba pracovala v tomhle oboru. Říkala jsem svým rodičům, že by mě nebavilo pracovat tam, kde by bylo opravdu hodně lidí. Proto jsem si řekla, že i když mám maturitu a mám obor ekonomii, tak bych chtěla pracovat klidně i někde jinde. Moje kamarádka mi potom sehnala místo v jedné galanterii. Textilní galanterie je opravdu skvělý obchod. A právě v textilní galanterii se prodávají látky anebo také knoflíky a různé jehly a nitě anebo také vlny a jehlice. Zkuste se podívat na webové stránky prima-obchod.cz.

Mám ráda světlé barevné látky.

Tam najdete kvalitní produkty, takové produkty, které budete potřebovat, pokud chcete umět vyšívat a šít. A textilní galanterie je pro někoho, kdo je třeba krejčová anebo švadlena. Na tomhle webu najdete opravdu všechno, co budete potřebovat. Také třeba například krejčovskou pannu. Krejčovská panna je podle mého názoru opravdu hodně důležitá. Pokud jste krejčové nebo i krejčí. Vždycky jsem chtěla umět šít a vyšívat, jenomže bohužel ruce mám tak chramlavé, že se mi nikdy nic nepodařilo. Zkoušela jsem také uplést šálu anebo rukavice, ale ani jedno se mi nepodařilo.

Možná zkusím háčkovat.

Rukavice chápu, protože jsou velice náročné, ale že jsem také neupletla šálu? Jenom takový obyčejný kousek látky? To už byla pohroma. Proto jsem si řekla, že budu alespoň prodávat v galanterii. Máme tam také kožené věci, to už je ale zase kožená galanterie, ale ta je ihned vedle nás. Baví mě to. Pokud i vy hledáte nějaké textilní věci anebo textilní galanterii, můžete se podívat na zmíněnou webovou stránku. Tam můžete také najít věci, o kterých jste ani nevěděli, že třeba existují. Moje kamarádka nedávno sháněla krejčovskou pannu a také ji na tomto webu našla. Byla opravdu hodně spokojená.