Ovoce a zelenina se nachází na potravinové (výživové) pyramidě na její základně, což logicky znamená, že by tyto druhy potravin měly převažovat nad vším ostatním. Bohužel ne každý se tímto pravidlem řídí a dodržuje jej, každopádně alespoň v určitém směru jsme (naše země) provedli jistý posun, protože si někteří lidé uvědomují na základě vlastních zkušeností, jak zásadní roli hraje složení stravy ve smyslu zásad zdravé výživy.

úroda mrkve

Zelenina a ovoce obsahují velmi mnoho vitamínů a minerálů a také důležité vlákniny, která udržuje v pořádku trávicí trakt, zejména naše střeva, která jsou z větší části odpovědná za správné fungování imunitního systému.

přeprava a prodej paprik

Spolu s nárůstem zájmu o konzumaci zeleniny roste také zájem o její kvalitu, jinými slovy záleží nám na tom, z jakého zdroje zelenina pochází, zda není kontaminována chemikáliemi, a zda je pěstována v BIO kvalitě, tedy bez použití pesticidů a herbicidních přípravků. Co je ovšem také podstatné, je dopravit zeleninu na trh bezpečně, tedy ve vhodných přepravních nádobách, aby se plody nepoškodily, a aby také byly patřičně reprezentativní. Jen si představte, že přijíždíte do tržnice, kde na vás již netrpělivě čekají zákazníci, a vy po otevření zavazadlového prostoru dodávky zjistíte, že se dřevěné bedýnky s paprikami, okurkami a červenou řepou převrátily, obsah se rozkutálel a polovina úrody je zničená.

Zabezpečte přepravu své úrody tak, aby se bedny nepřevracely, a aby se nic nepoškodilo, a aby to také nějak vypadalo. Mnohem atraktivnější na první pohled jsou plastové bedny schoellerallibert.com, velmi robustní a pevné, navíc barevné, a opatřené zářezy, s nimiž do sebe zapadají při pokládání na sebe, a při přepravě se nepřeklopí. Proces logistiky se tak uskuteční podle vašich představ, což bude mít i pozitivní vliv na samotný proces prodeje v tržnici i na jiných prodejních plochách.